Pošta Slovenije

Izberite črko:   A | B | C | Č | D | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | Š | T | V | Z | Ž  | Vse
    kraj naslov pon tor sre čet pet sob ned
Ajdovščina Goriška cesta 24 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ankaran Regentova ul. 2 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Apače Apače 42a 8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-12
Begunje / Gorenjs. Begunje 15d 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Beltinci Ul. Štefana Kovača 2 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Benedikt Čolnikov trg 9 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Bizeljsko Bizeljska c. 49 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Bled Ljubljanska c. 10 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Bogojina Bogojina 10a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Bohinjska Bistrica Trg svobode 2c 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Borovnica Molkov trg 12 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Bovec Trg Golobarskih žrtev 9 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Branik Branik 46a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Braslovče Braslovče 31 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Brestanica C. prvih borcev 12 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Bresternica Obrobna ul. 1 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Brezovica pri Lj. Podpeška c. 20 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Brežice Ul. stare pravde 34 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Brnik Zgornji Brnik 130 a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Celje Gaji bb 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Celje Krekov trg 9 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Celje Pucova ul. 9c 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Celje Ul F. Žrtev 44 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Celje Ul. B. Vošnjakov 12 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Celje Ul. V. brigade 2 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Cerklje / Gorenjskem Trg D. Jenka 13 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Cerklje ob Krki Cerklje ob Krki 2b 8-10.30
14.30-17.00
8-10.30
14.30-17.00
8-10.30
14.30-17.00
8-10.30
14.30-17.00
8-10.30
14.30-17.00
9.00-11.00
Cerknica C. 4. maja 52 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Cerkno Bevkova ul. 9 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Cerkvenjak Cerkvenjak 25 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Cirkulane Cirkulane 55 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Črenšovci Ul. Prekmurske čete 14 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Črna / Koroškem Center 16 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Črni Kal Črni Kal 70 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Črnomelj Kolodvorska c. 30a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Dekani Dekani 209 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Destrnik Vintarovci 50 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Divača Kraška c. 77 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Dobova Ul. B. Gerjovičev 52 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Dobravlje Dobravlje 2 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Dobrna Dobrna 19 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Dobrova Stara c. 14 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Dobrovnik Dobrovnik 297h 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Dobrovo v Brdih Trg 25. maja 2 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Dol pri Ljubljani Videm 54 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Dolenja vas Šolska ul. 11 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Dolenjske Toplice Zdraviliški trg 3 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Domžale Ljubljanska c. 74 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Dornava Dornava 135 a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Dornberk Ulica Bojana Vodopivca 5 8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-12
Dravograd Trg 4. julija 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Dutovlje Dutovlje 60a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Fram Turnerjeva 101 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Golnik Golnik 36 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Gorenja vas Poljanska c. 65a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Gorišnica Gorišnica 79 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Gornja Radgona Cesta na stadion 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Gornji Grad Attemsov trg 9 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Gračišče Gračišče 4 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Grgar Grgar 28 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Griže Migojnice 6 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Grosuplje Taborska c. 5 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Hajdina Zg. Hajdina 44a 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Hoče Pohorska c. 20 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Horjul Slovenska c. 7 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Hrastnik Trg F. Kozarja 14a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Hruševje Hruševje 88 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Hrušica Hrušica 71 f 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-11
Idrija Vodnikova ul. 1 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ig Govekarjeva c. 12 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ilirska Bistrica Bazoviška c. 17 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ilirska Bistrica Vilharjeva cesta 4 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Ivančna Gorica Ploščad OF 4 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ivanjkovci Ivanjkovci 9b 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Izlake Izlake 7 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Izola Cankarjev drevored 1 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Izola Morova ul. 25e 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Jareninski Dol Jareninski Dol 16 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Jelšane Jelšane 11 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Jesenice na Dol. Jesenice 9 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Jesenice Cesta C. Tavčarja 8 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Jesenice Cesta železarjev 6b 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Jurovski Dol Jurovski Dol 40a 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Juršinci Juršinci 3b 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Kamnica Cesta v Rošpoh 18 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Kamnik Glavni trg 27 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Kamnik Ljubljanska c. 14a 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Kanal Gradnikova ul. 2 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Kidričevo Kopališka ulica 2 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Kisovec Trg P. bataljona 15 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Knežak Knežak 202a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Kobarid Trg svobode 2 8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-12
Kočevje Ljubljanska c. 23 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Kojsko Kojsko 60 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Komen Komen 118 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Komenda Glavarjeva c. 39 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Koper Beblerjeva ulica 7 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Koper C. Merežganskega upora 4 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Koper Kolodvorska c. 9 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Koper Muzejski trg 3 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Kostanjevica na Krki Oražnova ul. 3 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Kozina Rodiška c. 3 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Kozje Kozje 138 a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Kranj Dražgoška ul. 8 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Kranj Jezerska c. 41 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Kranj Poštna ul. 4 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Kranj Škofjeloška c. 17 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Kranj Ul. L. Hrovata 2 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Kranjska Gora Borovška c. 92 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Kresnice Kresnice 106 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Križevci pri Ljutom. Križevci 3 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Krmelj Krmelj 21a 8-10:30
14:30-17.00
8-10:30
14:30-17.00
8-10:30
14:30-17.00
8-10:30
14:30-17.00
8-10:30
14:30-17.00
9-11
Krško Cesta Krških žrtev 135 c 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Krško Trg Matije Gubca 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Laporje Laporje 56 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Laško Trubarjeva ulica 9 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Lenart Partizanska c. 3 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Lendava Trg Ljudske prav. 10 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Lesce Alpska c. 37b 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Leskovec pri Krškem Ul. 11. novembra 4 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Limbuš Lackova c. 216 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Litija Ulica Mire Pregljeve 6 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubečna Kocbekova cesta 42 8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-12
Ljubljana C. II. grupe odr. 39 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana C. v Mestni log 81 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-13
Ljubljana Celovška c. 121 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Celovška c. 73 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ljubljana Dolenjska c. 43 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana Dunajska c.141 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Dunajska c.19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Dunajska c.198a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana Dunajska c.361 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Krivec 5 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ljubljana Linhartova c. 9 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana Litijska c. 38 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana Luize Pesjakove 9 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ljubljana Nove Fužine 33 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Poljanski nasip 30 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ljubljana Pot za Brdom 100 8-11:30
15:30-18
8-11:30
15:30-18
8-11:30
15:30-18
8-11:30
15:30-18
8-11:30
15:30-18
8-11
Ljubljana Pražakova ul. 3 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana Resljeva c. 14 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ljubljana Riharjeva ul. 38 8-12
14:30-18
8-12
14:30-18
8-12
14:30-18
8-12
14:30-18
8-12
14:30-18
8-11
Ljubljana Slovenska c. 32 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Šmartinska c. 152 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Štihova ul. 24 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ljubljana Tacenska 133 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana Tržaška c. 68a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana Ul. B. Učakar 52 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ljubljana Vodnikova c. 235 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Zadobrovška c. 14 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Zaloška c. 275a 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ljubljana Zaloška c. 57 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana Zaloška c. 7 8-15 8-15 8-15 8-15 8-15 8-12
Ljubljana-Šentvid Prušnikova ul. 2 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Ljubljana-Šmartno C. v Gameljne 6 8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-12
Ljubno ob Savinji Foršt 6 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Ljutomer Ul. Rajh Nade 2 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Loče Stari trg 15a 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Log pri Brezovici C. Dol. odreda 2a 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Logatec Tržaška cesta 50 a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Loški Potok Hrib Loški potok 16 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Lovrenc / Pohorju Spodnji trg 7 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Luče Luče 1 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Lukovica Obrtniška ulica 1 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Majšperk Majšperk 66a 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Makole Makole 37 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Malečnik Malečnik 56 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Marezige Marezige 24 9-11 15-17 9-11 15-17 9-11 10-11
Maribor Borštnikova ul. 33a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Maribor Framska ul. 11 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Maribor Istrska ul. 49 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Maribor Kardeljeva c. 96 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Maribor Ljubljanska ul. 5 8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-12
Maribor Na trati 3 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Maribor Partizanska c. 54 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Maribor Pobreška cesta 18 9-19 9-19 9-19 9-19 9-19 8-13
Maribor Pohorska ul. 21b 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Maribor Ptujska cesta 119 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Maribor Slomškov trg 10 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-13
Maribor Šarhova ulica 59 a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Maribor Trg revolucije 8 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Maribor Tržaška c. 51 8-17 8-17 8-17 8-17 8-17
Maribor Ul. Vita Kraigherja 5 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Maribor Zagrebška c. 106 8-24 8-24 8-24 8-24 8-24 7-18 9-12
Markovci Markovci 43 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Materija Materija 18 9-11 15-17 9-11 15-17 9-11 8-9
Mavčiče Mavčiče 102 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Medvode Cesta ob Sori 5 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Mengeš Trdinov trg 8 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Metlika Naselje B. Kidriča 2 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Mežica Partizanska c. 2 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Miklavž na Drav.polju Cesta v Dobrovce 4b 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Miklavž pri Ormožu Miklavž pri Ormožu 35 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-11
Miren Miren 125c 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Mirna Peč Trg 2 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Mirna C. na Fužine 3 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Mislinja Šolska cesta 25 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Mojstrana Savska c. 1 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Mokronog Pod gradom 2 8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-9:30
10-17
8-12
Moravče Vegova ul. 1 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Moravske Toplice Kranjčeva ul. 3 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Most na Soči Most na Soči 5 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Mozirje Savinjska c. 3 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Murska Sobota Nemčevci 1d 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Murska Sobota Trg zmage 6 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-13
Murska Sobota Ul. dr. Vrbnjaka 3 8-9.30
10-15
8-9.30
10-15
8-9.30
10-15
8-9.30
10-15
8-9.30
10-15
8-10
Muta Glavni trg 3 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Naklo Glavna c. 24 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Nazarje Zadrečka c. 4 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Notranje Gorice Podpeška c. 380 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-11
Nova Gorica Industrijska cesta 9 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Nova Gorica Kidričeva ul. 19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Novo mesto Ljubljanska c. 27 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Novo mesto Novi trg 7 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Novo mesto Podbevškova b.št. 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Novo mesto Ul. Slavka Gruma 7 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Obrov Obrov 61d 9-11 15-17 9-11 15-17 9-11 10-11
Odranci Panonska ulica 33 a 8-9.30
10-14
8-9.30
10-14
8-11
14-16
8-9.30
10-14
8-9.30
10-14
8-11
Oplotnica Ul.Poh. bataljona 8 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Orehova vas Mariborska 37 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Ormož Poštna ulica 2 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ožbalt Ožbalt 69 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Pernica Pernica 8 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Pesnica / Mariboru Pesnica 43a 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Petrovci Gornji Petrovci 40e 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Petrovče Petrovče 33 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Piran Cankarjevo nabrežje 5 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Pivka Prečna ulica 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Planina pri Sevnici Planina 36 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Pobegi Ul. I. Istrske b. 59 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Podčetrtek Zdraviliška cesta 27 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Podgrad Podgrad 16 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Podnart Podnart 25a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Podplat Podplat nh 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Podvelka Podvelka 18 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Polhov Gradec Polhov Gradec 16 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Poljčane Bistriška c. 26 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Polzela Polzela 11 b 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ponikva Ponikva 24d 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Portorož Obala 107 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Portorož Obala 43a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Postojna Ul. 1. maja 2a 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Prebold Hmeljarska c. 8 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Preddvor Šiška 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Prevalje Trg 32a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ptuj Mariborska c. 19 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Ptuj Rogozniška c. 33 8-11
11:30-15
8-11
11:30-15
8-11
11:30-15
8-11
11:30-15
8-11
11:30-15
Ptuj Vodnikova ul. 2 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Puconci Puconci 151a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Rače Ljubljanska c. 14 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Radeče Pot na brod 11 a 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Radenci Panonska cesta 5 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Radlje ob Dravi Mariborska c. 4 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Radomlje Cesta borcev 3 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Radovljica Kranjska c. 1 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Raka Raka 113 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Rakek Partizanska c. 8a 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Ravne na Koroškem Trg svobode 19 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Rečica ob Savinji Rečica ob Savinji 23 8-9:30
10-14
8-9:30
10-14
8-11
14-16
8-9:30
10-14
8-9:30
10-14
8-11
Renče Trg 69 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Ribnica Kolodvorska ulica 2 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Rogaška Slatina Kidričeva ulica 3 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Rogatec Celjska c. 31a 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Ruše Falska cesta 7a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Sečovlje Sečovlje 19 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Selnica ob Dravi Slovenski trg 4a 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Semič Črnomaljska c. 2 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Senovo Titova c. 98 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Senožeče Senožeče 143 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Sevnica Trg svobode 9 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Sežana Partizanska c. 48a 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Slovenj Gradec Francetova c. 1 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Slovenska Bistrica Vošnjakova ul. 2 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Slovenske Konjice Mestni trg 3a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Sodražica Trg 25. maja 7 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Solkan Cesta IX. korpusa 84 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Spodnji Duplek Cesta k Dravi 5 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Spodnji Ivanci Spodnji Ivanci 6 8-9:30
12-14
8-9:30
12-14
8-9:30
14-16
8-9:30
12-14
8-9:30
12-14
8-11
Središče ob Dravi Slovenska c. 42a 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Stari trg pri Ložu C. Not. odreda 28 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-11
Starše Starše 78b 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Straža Ul. talcev 7 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Sv. Jurij ob Ščavnici Videm 28 8-9:30
10-15
8-9:30
10-15
8-11
14-16
8-9:30
10-15
8-9:30
10-15
8-11
Sv. Trojica v Sl. goricah Trojiški trg 4 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Sv.Ana v Sl.goricah Kremberg 36 a 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Sveti Tomaž Sveti Tomaž 18 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Šalovci Šalovci 161 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Šempas Šempas 52b 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Šempeter pri Gorici Vrtojbenska c. 19c 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Šempeter v Sav. d. Rimska c. 98a 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Šenčur Gasilska c. 2a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Šentilj v Sl. goricah Maistrova ul. 2 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Šentjanž pri Drav. Šentjanž 75 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Šentjanž Šentjanž 22 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Šentjernej Prvomajska c. 3 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Šentjur Mestni trg 5a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Šentvid pri Stični Šentvid pri Stični 77 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Škocjan Škocjan 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Škofije Sp. Škofije 207 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Škofja Loka Frankovo naselje 69 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Škofja Loka Kapucinski trg 14 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Škofljica Ob pošti 25 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Šmarje pri Jelšah Aškerčev trg 26 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Šmarje Šmarje 89 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Šmarje-Sap Ljubljanska c. 39 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Šmarješke Toplice Šmarješke Toplice 115 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Šmartno / Litiji Pungrt 20 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Šmartno / Sl. Grad. Šmartno 60 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Šmartno ob Paki Šmartno ob Paki 80 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Šoštanj Aškrčeva cesta 5 b 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Štanjel Štanjel 42c 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Štore Udarniška cesta 3 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Tabor Tabor 21 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Tišina Tišina 4 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Tolmin Trg m. Tita 10 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Topolšica Topolšica 65 8-10 8-10 15-17 8-10 8-10
Trbovlje Trg F. Fakina 4 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Trbovlje Trg revolucije 27 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Trebnje Goliev trg 11 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Trnovska vas Trnovska vas 41 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-11
Trzin Blatnica 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Tržič Predilniška c. 10 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Tržič St.M. aux Mines 17 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Turnišče Ul. Štefana Kovača 97a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Velenje Goriška cesta 40 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Velenje Kidričeva c. 2a 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Velenje Partizanska c. 2 a 8-9.30
10-17
8-9.30
10-17
8-9.30
10-17
8-9.30
10-17
8-9.30
10-17
8-12
Velika Loka Velika Loka 79 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Velika Nedelja Velika Nedelja 7 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Velika Polana Velika Polana 111 8-9:30
10-14
8-9:30
10-14
8-11
14-16
8-9:30
10-14
8-9:30
10-14
8-11
Velike Lašče Javorškova ul. 5 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Veržej Ul. B. enotnosti 7 8-9:30
10-14
8-9:30
10-14
8-11
14-17
8-9:30
10-14
8-9:30
10-14
8-11
Videm pri Ptuju Videm 51a 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Videm-Dobrepolje Videm 35 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Vipava Glavni trg 16a 8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-9:30
10-15:30 16-18
8-12
Vir pri Domžalah Šaranovičeva c. 25a 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11
Višnja Gora Ciglerjeva ul. 25 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Vitanje Na vasi 12 a 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Vodice Kopitarjev trg 1 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Vojnik Celjska c. 24b 8-9:30
10-18
8-9:30
10-18
8-9:30
10-18
8-9:30
10-18
8-9:30
10-18
8-12
Volčja Draga Volčja Draga 63a 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Voličina Spodnja Voličina 87 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Vransko Vransko 59 8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
8-10.30
14.30-17
9-11
Vrhnika Poštna ul. 2 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Zagorje ob Savi Cesta zmage 28 8-19 8-19 8-19 8-19 8-19 8-12
Zavrč Hrastovec 25 b 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Zgornja Korena Zgornja Korena 26a 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Zgornja Kungota Plintovec 7 c 8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11:30
14:30-18
8-11
Zgornja Velka Zgornja Velka 41c 9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-12
15-17
9-11
Zgornje Gorje Zgornje Gorje 6 b 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Zreče C. na Rogljo 9 b 8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11.30
14.30-18
8-11
Žabnica Žabnica 26 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Žalec Heroja Staneta 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Železniki Na Kresu 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Žetale Žetale 4 8-9:30
10-14
8-9:30
10-14
8-11
14-17
8-9:30
10-14
8-9:30
10-14
8-11
Žiri Trg svobode 1 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Žirovnica Žirovnica 4 8-18 8-18 8-18 8-18 8-18 8-12
Žužemberk Grajski trg 29 8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
8-10:30
14:30-17
9-11


EUROJACKPOT

Eurojackpot

Garantirani sklad za Jackpot je 10 milijonov €. Žrebanja so vsak petek ob 23. uri, na Pop TV.

 

Želim prejemati rezultate žrebanj na e-naslov:

Loto
Eurojackpot
3x3
Prijavi
Odjavi

Kontakt

 

Info center

01/ 24 26 175

 
Obrazec za reklamacije
 
info@loterija.si
 
e-info@loterija.si

 

             

 

               

 

 

Zasebnost in piškotki | Lytee CMS | Impresum | Produkcija: Dspot
cookies